Betonovych plot or tvarnic - vše o tématu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 25. května 2022

Svátek slaví Viola, zítra Filip

A B C CH D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Aktuální informace o tématu: betonovych plot or tvarnic

Přečtěte si o tématu "betonovych plot or tvarnic". Abychom vám usnadnili vyhledávání zajímavého obsahu, připravili jsme seznam nejoblíběnějších článků s klíčovými slovy "betonovych plot or tvarnic", které hledáte. V naší encyklopedii najdete články, fotografie i videa k tématu "betonovych plot or tvarnic".

Jak bojovat s prachem?!

Prachu se nezbavíte. Tedy rozhodně ne natrvalo. Tento otravný nepřítel čistoty se objevuje pravidelně a úplně všude. A v Česku mnohem víc než jinde.

Plánujeme plot!

Ochrání vás před nežádoucími pohledy sousedů nebo kolemjdoucích lidí, ale i před nápory větru, nebo pokud chcete udržet psy na svém pozemku. Ale…

NAPÍCHLA SE NA PLOT

Ze sítě, která se používá k vyztužení betonových podlah, si obyvatelé domku ve Štítině na Opavsku udělali plot okolo zahrádky. Nebyla to šťastná…

Řidič-zabiják zametá stopy!

„Ten hajzl tady závodil. Zavřít by ho měli až zčerná,“ nešetří lidé řidiče Lukáše H. (20), který na chodníku srazil a zabil Kačenku P. (13).

Články odjinud

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.